Αναλυτικά η επιστολή της ομάδας αναφέρει:
“Το σωματείο καλαθοσφαίρισης YOUTH STARS στην Κύπρο ζητά προπονητή για την περίοδο 2014-15. Οι προπονητές πρέπει να είναι γυμναστές ΤΕΦΑΑ με ειδικότητα στην καλαθοσφαίριση ή να είναι κάτοχοι Δελτίου Ταυτότητας Προπονητή Α' κατηγορίας. Το σωματείο δίνει πολύ καλές απολαβές, ενώ καλύπτει και την διαμονή. Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει με τον κύριο Άδωνη Χρίστου στο 00357-99443024 ή να στείλει το βιογραφικό του σημείωμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.”
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών