Το ραντεβού των προπονητών

pitta 1Οι Έλληνες προπονητές θα έχουν την ευκαιρία να ανταλλάξουν ευχές στην πρώτη εκδήλωση του 2015. Όπως κάθε χρόνο έτσι κι εφέτος ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του την Κυριακή 18 Ιανουαρίου στο ξενοδοχείο Athenaeum Intercontinental (αίθουσα "Αφροδίτη", Λ. Συγγρού 89-93) και στο πλαίσιο αυτό θα βραβευτούν όσοι προπονητές κατέκτησαν πρωτάθλημα ή άνοδο με την ομάδα τους.

Αναλυτικότερα όσοι θα βραβευτούν στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Αργύρης Πεδουλάκης (ΚΑΕ Παναθηναϊκός)
Α2
Βαγγέλης Ζιάγκος (ΑΕΚ) - Πρωτάθλημα
Βασίλης Νιπεργιάλης (ΑΣΑ Κόροιβος) - Άνοδος
Β' ΕΘΝΙΚΗ
Κώστας Παπαμάρκος (Αετός ΓΑΣ) - Πρωτάθλημα
Μάριος Γούναρης (Εθνικός ΟΦΠΦ) - Άνοδος

Παναγιώτης Αριδάς (ΑΕ Λιβαδειάς) - Άνοδος
Γ ΕΘΝΙΚΗ
Μάκης Γιατράς (ΑΣΠ Προμηθέας) - Πρωτάθλημα
Βασίλης Μπρατσιάκος (ΓΣ Κύμης) - Πρωτάθλημα
Σάββας Συμεωνίδης (ΑΣ Παπάγου) - Άνοδος
Ανδρέας Πολέμης (ΑΟ Φάρος Κερατσινίου) - Άνοδος
Α1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καπογιάννη (ΑΕ Σουρμένων – Ελληνικό) - Πρωτάθλημα, Κύπελλο
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στέφανος Παπασπυριδάκος (ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας) - Πρωτάθλημα

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Παύλος (ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων)
Τάσος Νικητόπουλος (ΓΣ Προμηθέας)
Α' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Γιάννης Γρίβας (Μανδραϊκός ΑΟ)
Β' ΕΣΚΑΝΑ
Μάνος Μανουσέλης (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ)
Γ' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Μάκης Ποτόσογλου (Πειραϊκός Σύνδεσμος)
Δ' ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κώστας Τάσος (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)
Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριάκος Κοσμίδης (ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ)
Μιχάλης Μιχελάκος (ΑΟ Τρίτων)
Γιάννης Θεολογίτης (ΑΟ Νέας Ιωνίας)
Γ' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Αθηνά Ζέρβα (ΑΟ Πρωτέας)
Μιχάλης Γρυλλιωνάκης (ΑΟ Ίρις Πετρούπολης)
Γιώργος Κεφάλας (ΑΕ Αχιλλέας)
ΕΣΚΑΒΔΕ ΑΝΔΡΩΝ
Μιχάλης Θάνος (Αίολος Αστακού)
ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Παναγιώτης Παπακώστας (ΑΣ Αρχαγγέλου «Άγιοι Θεόδωροι»)
ΕΚΑΣΚ ΑΝΔΡΩΝ
Βαγγέλης Θεοδωρουλάκης (Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου)
Α' ΕΣΚΑΣΕ
Αποστόλης Αναστασίου (ΕΣ Κάδμος Θηβών)
Α1 ΕΣΚΑΚ
Άκης Καλαϊτζάκης (ΑΟ Κρανιδίου)
ΕΣΚΑΗ
Σπύρος Δεράος

Θανάσης Λιόνας (ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου)

ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α' ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αντώνης Μπουμπούς (Δάφνη Αγίου Δημητρίου ΑΟ)
Α' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Μίχα (ΑΟ Αρης Πετρούπολης)
Β' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ελένη Καλαϊτζάκη (ΑΕΚ Περιστερίου Δυτικών προαστίων)
Γιάννης Γερεουδάκη (ΓΣ Ηλιούπολη)
Μιχάλης Ματζάκος (ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες)
Γ' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δημήτρης Σιλιόγκας (ΑΟ Κρόνος Γέρακα)
ΕΚΑΣΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κώστας Πλευράκης (ΟΚΑ Αρκάδι)

ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.) - Πρωτάθλημα
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΕΦΗΒΩΝ
Κώστας Παπαδόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΩΝ
Τάκης Μπακογιώργος (ΑΣΕ Δούκας) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Απόστολος Παναγόπουλος (ΑΟ Παναθηναϊκός) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑΝΑ ΕΦΗΒΟΙ
Βαγγέλης Δεγαΐτας (Πανιώνιος Γ.Σ.) - Πρωτάθλημα
ΕΣΚΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
Γρηγόρης Τασιόπουλος (Πρωτέας Βούλας ΑΕΟ) - Πρωτάθλημα


e-genius.gr ...intelligent web software