SEPK BANNER THNOS 2019 A

Οι βραβεύσεις του ΣΕΠΚ

giannakis pitaΌλα είναι έτοιμα για το πρώτο ραντεβού των προπονητών της Νοτίου Ελλάδας εντός του 2019, καθώς την ερχόμενη Κυριακή (27/1, ώρα 20:00) ο ΣΕΠΚ θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του. Η εκδήλωση θα γίνει στο ξενοδοχείο "Athens Avenue Hotel" (Λεωφ. Συγγρού 182) κι οι Έλληνες προπονητές θα έχουν την ευκαιρία να ανταλλάξουν ευχές και να τιμήσουν ανθρώπους που προσέφεραν στο μπάσκετ αλλά και όσους σημείωσαν κάποια επιτυχία.

Στην εκδήλωση θα τιμηθούν για την μεγάλη προσφορά τους στο άθλημα τα μέλη του ΣΕΠΚ, Νίκος Τούλης, Άγγελος Κουλουριώτης, Μιχάλης Κανάκης, Γιάννης Παραγυιός, ο πρώην αθλητής Ανδρέας Παπαντωνίου και οι παράγοντες Γιάννης Αλεξόπουλος ως πρόεδρος της ΕΣΚΑ και Ανδρέας Μαζαράκης, ενώ η βραδιά όπως κάθε χρόνο θα περιλαμβάνει και τη βράβευση των προπονητών που σημείωσαν επιτυχίες με τις ομάδες τους εντός του 2018.

Αναλυτικά οι προπονητές που θα βραβευτούν
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΆΔΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE: Ντράγκαν Σάκοτα (ΚΑΕ ΑΕΚ)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ VTB: Δημήτρης Ιτούδης (CSKA Moscow)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ SUPER CUP ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΥΡΚΙΑΣ: Κατερίνα Χατζηδάκη (Hatay BSB)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ:
Στέφανος Δέδας (Bahçeşehir Koleji)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 1 ILRA: Δημήτρης Νασούφης (Alte Kanti Aarau)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΡΟΥ: Δημήτρης Κουκούρης (Πετρολίνα ΑΕΚ)
ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ARAB CLUBS CHAMPIONSHIP ΚΑΙ SUPER CUP ΛΙΒΑΝΟΥ 2018: Ελένη Καπογιάννη (Homenetment Antelias Lebanon)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Νίκος Καραγιάννης (ΓΣ Περιστερίου)
ΑΝΟΔΟΣ
Στέργιος Κουφός (Α.Ε. Χολαργού)

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤΟΥ
Μάριος Γούναρης (ΑΟ Ιωνικός Νικαίας)
ΑΝΟΔΟΣ
Γιάννης Δημητριάδης (Γ.Σ Χαρίλαος Τρικούπης)
Σπύρος Σαμόλης (Α.Σ. Διαγόρας Δρυοπιδέων)
Χάρης Κουλουριώτης (ΑΣΚ Ιπποκράτης)

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Παύλος Νώντας (1ος ΝΟΤΟΥ) (Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου)
ΑΝΟΔΟΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκος Βουρνάς (Α.Ο. Γλαύκος)
Γιάννης Κτιστάκης (ΑΟ Ένωση Ιλίου)
ΑΝΟΔΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κώστας Χαρτοματσίδης (ΑΕ Πεντέλης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
Κώστας Μίσσας (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Θάνος Σόφτσης (ΑΟ Σπόρτινγκ)
ΑΝΟΔΟΣ
Δημήτρης Αναγνώστου (ΓΑΣ Καλυβίων)
Σωτήρης Τσαραπατσάνης (ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
Γιάννης Χρυσανθόπουλος (Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γιώργος Καντζιλιέρης (Παναθηναϊκός Α.Ο.)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
Γιάννης Σιούτης (Παναθηναϊκός Α.Ο.)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σταμούλης Δημήτριος (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α' ΕΣΚΑ
Δημήτρης Λιόγας (Α.Ο. Αιγάλεω)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α' ΕΣΚΑΝΑ
Γιώργος Μάνταλος (Νεανική Εστία Μεγαρίδας)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α' ΕΣΚΑ - Η ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΣ Γ'
Μάρκος Τζουγανάτος (Ν.Ε.Ο.Ληξουρίου)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α' ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Χρήστος Χρήστου (Α.Σ. Άρης Θήβας)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α' ΕΚΑΣΚ & ΑΝΟΔΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Γιώργος Γωνιωτάκης (Α.Ο. Δειλινό)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α1 ΕΣΚΑΚ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Νίκος Κόλλιας (ΑΟ Λέοντας 2014)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Στάθης Βλαχοδήμος (ΑΕ Καλλιθέας Ρόδου)

ΑΝΟΔΟ ΣΕ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Νίκος Χατζηπανηγύρης (Ιωνικός Α.Σ. Νέας Φιλαδέλφειας)
Θανάσης Θωμόπουλος (Ηλυσιακός ΑΟ)
Παναγιώτης Γκαναβίας (ΑΣ Πέρα)
Γιώργος Γιαννακόπουλος (ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Φρόσω Δρακάκη (ΑΟ Αμύντας)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κώστας Πλευράκης (ΟΚΑ Αρκάδι)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Γιώργος Τσατσουλής (ΚΟΜ Πελασγός)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Φρόσω Δρακάκη (ΑΟ Αμύντας)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Νένα Νικολαΐδου (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Νεάνιδες)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
Δημήτρης Λιόγας (Α.Ο. Αιγάλεω)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
Κώστας Παπαμάρκος (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου)

Β' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Αλέξης Καρατζάς (ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ)
ΑΝΟΔΟΣ
Γιάννης Αντωνόπουλος (ΑΠΣ Φίλιππος)
Μάκης Κουμαράς (ΑΟ Γαλατσίου)
Νίκος Χασιώτης (ΟΚΑ Μεσογείων)
Νίκος Μπιλάλης (ΓΣ Κηφισιάς)
Ηλίας Στρατικόπουλος (ΑΓΣ Πολυνίκης Αγ. Βαρβάρας)

Β΄ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Καβάσιλας Ευάγγελος (ΑΕ Καλλιθέας)
ΑΝΟΔΟΣ
Κάσσης Παύλος (Αστέρας Αγ. Δημητρίου)
Καλόσακας Στυλιανός (ΓΣ Πέραμα Ερμής)

Γ΄ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΟΔΟΣ
Γιώργος Ρουστέμης (ΓΑΣ Εύνικος)
Νίκος Μπιλάλης (ΑΟ Θρακομακεδόνων)
Γιάννης Ψυχογιόπουλος (ΕΦΟΑ Σπ. Λούης)
Ιωάννης Αναστασόπουλος (ΜΕΣ Μαραθώνος)

Δ' ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Άρης Μακρυδάκης (Βριλησσιακός ΑΟ)
ΑΝΟΔΟΣ
Αλέξανδρος Σταθόπουλος (ΑΕ Εστία Φιλίας / Θησέας)
Μάριος Δεσποτάκης (ΓΣ Άρτεμις Αχαρνών)
Αποστόλης Χατζηγιαννακός (Αθηναϊκός ΑΣ)
Ελένη Μίχα (ΑΟ Αρίων Αμαρουσίου)
Κώστας Μαρίνος (ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος)
Σωτήρης Παπαδημητρίου (ΑΟ Περισσού)

Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Κλιγκόπουλος Κωνσταντίνος (Προοδευτική)
ΑΝΟΔΟΣ
Γκόρος Αχιλλέας (Ηλεκτρούπολη)
Κανδύλης Θεμιστοκλής (Παννεαπολικός)

Δ΄ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Μεϊμάρογλου Θεολόγος (Απόλλωνας Πειρ. Μοσχάτου)
ΑΝΟΔΟΣ
Μαυρογιάννης Νικόλαος (Ακαδημία Έλευσις)
Αγγελάκης Δημήτριος (ΑΟΚ Νέας Σμύρνης)

Β΄ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Σκεύη Γεωργίου (ΑΕ Εστία Φιλίας Θησέας)
ΑΝΟΔΟ
Ανδριάνα Τσουμάνη (ΠΟ Αγίου Θωμά)
Οδυσσέας Θέμελης (ΑΟ Πεύκης)

Γ΄ ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Γιασεμή Σαμαντούρα (ΑΣ ΕΚΠ. Κωστέα - Γείτονα)
ΑΝΟΔΟ
Καντάς Κωνσταντίνος (ΑΟ Δάφνης)

ΕΦΗΒΟΙ – ΠΑΙΔΕΣ – ΝΕΑΝΙΔΕΣ – ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ)
ΕΣΚΑ ΠΑΙΔΩΝ
Γιάννης Σιούτης (Παναθηναϊκός ΑΟ)
ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΙΔΩΝ
Κώστας Μελέτης (Πανιώνιος ΓΣΣ)
ΕΣΚΑ U20
Στέφανος Λαδικός (Αθλητική Ένωση Νέας Κηφισιάς)
ΕΣΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
(Ποφάντη Κλεάνθη (ΑΕΣ Ιάσων Κολωνού)
ΕΣΚΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παναγιωτόπουλος Θανάσης (ΑΟ Φάρος Κερατσινίου)


e-genius.gr ...intelligent web software