"Με την πρώτη επαφή που είχαμε οι άνθρωποί του με κέρδισαν αμέσως, επιβεβαιώνοντας έτσι την άποψη του μπασκετικού κόσμου ως προς το τι εστί Πιερικός Αρχέλαος", ανέφερε ο Σορώτος και πρόσθεσε: "Θέλω να πιστεύω ότι θα ανταποκριθώ στις απαιτήσεις και στις προσδοκίες της νέας πρόκλησης που παρουσιάζεται μπροστά μου και θα δουλέψω όσο το δυνατό περισσότερο".
Όσον αφορά τον κόσμο τόνισε: "Ζητάμε τη συμπαράσταση στο έργο μας, τόσο από την τοπική κοινωνία, όσο και από όλο το φίλαθλο κόσμο γενικά της Πιερίας".
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών