Συγκεκριμένα ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης θα βραβεύσει τον Ηλία Ζούρο για την κατάκτηση τριών τίτλων (πρωτάθλημα Λιθουανίας, κύπελλο Λιθουανίας, Βαλτική Λίγκα) με τη Ζαλγκίρις Κάουνας, τον Φώτη Κατσικάρη που οδήγησε τη Μπιλμπάο στους τελικούς του ισπανικού πρωταθλήματος και στην Ευρωλίγκα, αλλά και τον Τζώρτζη Δικαιουλάκο που πανηγύρισε το κύπελλο Πολωνίας με την Λότος Γκντίνια.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου καλεί και πάλι όλα τα μέλη να δώσουν δυναμικό παρών στην εκδήλωση.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών