Ο Βασίλης Φραγκιάς έχει εργαστεί σε αρκετές ομάδες της Α1 (Περιστέρι, Κολοσσός, Ηλυσιακός) και φέτος έσπασε όλα τα ρεκόρ με την ομάδα της Ρόδου, την οποία οδήγησε στην 3η θέση της κανονικής περιόδου και στο Eurocup. Εξίσου εντυπωσιακή πορεία σημείωσε φέτος κι ο Στέργιος Κουφός, ο οποίος τερμάτισε με το Ρέθυμνο στην 4η θέση της κανονικής περιόδου. Κι οι δύο θεωρούνται από τους πετυχημένους Έλληνες προπονητές, έχοντας μάλιστα παρουσιάσει ένα δικό τους αγωνιστικό στυλ.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών