Ο Δήμαρχος Πάτμου κύριος Γρηγόρης Στόικος απέστειλε μάλιστα ευχαριστήρια επιστολή προς τον ΣΕΠΚ. Αναλυτικά η επιστολή ανέφερε:
"Αξιότιμε κ. Πρόεδρε,
θα θέλαμε να εκφράσουμε σε Εσάς αλλά και στα μελή του Συνδέσμου Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης (Σ.Ε.Π.Κ.) τις θερμές ευχαριστίες μας για την συμβολή σας στην πραγματοποίηση του 1ου BASKETBALL CAMP στο νησί μας .Τα παιδιά μας είχαν την ευκαιρία μέσα σε αυτές τις τρεις μέρες 16-18 Αυγούστου να λάβουν πολύτιμα εφόδια αθλητικά αλλά και ήθους από τον πολύπειρο προπονητή και παλαίμαχο διεθνή παίκτη, Απόστολο Κόντο και τους συνεργάτες του.
Ευελπιστούμε στην συνέχεια της συγκεκριμένης δράσης η οποία σημείωσε μεγάλη επιτυχία αφού η συμμετοχή αθλητών και γονέων ήταν παραπάνω από ικανοποιητική.Ως Δήμος σας υποσχόμαστε ότι θα υποστηρίξουμε στο μέλλον με κάθε τρόπο αυτήν την τόσο αξιέπαινη αθλητική πρωτοβουλία.
Με εκτίμηση
Γρηγόρης Στόικος
Δήμαρχος Πάτμου"
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών