Το έργο του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος στα γήπεδα της Σλοβενίας δεν θα είναι εύκολο, ωστόσο, ο ΣΕΠΚ είναι σίγουρος ότι οι παίκτες, το προπονητικό τιμ (Κατζούρης, Λιμνιάτης και Παπανικολάου) και όλοι οι άνθρωποι που απαρτίζουν την ελληνική αποστολή θα δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό, στην προσπάθεια τους να χαρίσουν στο μπάσκετ της χώρας μας άλλη μια μεγάλη διάκριση.
Το ταλέντο υπάρχει, το ίδιο και η δίψα για διάθεση. Καλή σας τύχη. Όλοι οι Έλληνες είναι μαζί σας!
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών