"Αύριο ξεκινά η δεύτερη φάση του Ευρωμπάσκετ της Σλοβενίας και η Εθνική μας ομάδα, η επίσημη αγαπημένη όλων των Ελλήνων, δίνει μια σειρά από μάχες. Ευχόμαστε στον προπονητή, το επιτελείο του, τους παίκτες και όλα τα μέλη του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος καλή δύναμη και καλή τύχη στην προσπάθεια σας. Όλοι οι Έλληνες είμαστε μαζί σας, σας υποστηρίζουμε και είμαστε σίγουροι ότι θα καταφέρετε να μας κάνετε και πάλι περήφανους.
Ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης
Παναγιώτης Γιαννάκης"
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών