Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το βράδυ της Παρασκευής στην Λευκωσία και θα αποτελέσει επί της ουσίας την επικύρωση μιας αμφίδρομης σχέσης και μιας άψογης συνεργασίας μεταξύ των δύο Συνδέσμων, που έχουν κοινό σκοπό τη βελτίωση του προπονητικού επιπέδου, την επιμόρφωση και την προαγωγή και προώθηση του αθλήματος της καλαθοσφαίρισης. Θα συνεχιστεί επομένως η ανταλλαγή απόψεων, ιδεών και προβληματισμών, μεταξύ των δύο φορέων, που επισημοποιούν αυτή την αδελφική τους σχέση και τυπικά.
Τον ΣΕΠΚ θα εκπροσωπήσουν στην Κύπρο ο πρόεδρος Παναγιώτης Γιαννάκης, ο αντιπρόεδρος Γιάννης Χρυσανθόπουλος και το μέλος Θόδωρος Μπολάτογλου.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών