Από την απόλυτη χαρά στην απόλυτη θλίψη. Μέσα σε λίγες ημέρες ο Παναγιώτης Γιαννάκης βίωσε την γέννηση του δεύτερου εγγονιού του και τον θάνατο της αγαπημένης του μητέρας. Για αυτό και ο άλλοτε ομοσπονδιακός προπονητής επέστρεψε εσπευσμένα από τη Γαλλία όπου βρισκόταν για το Eurobasket έχοντας ρόλο σχολιαστή.
Η κηδεία της Καλλιόπης Γιαννάκη θα γίνει την Τρίτη στις 11.00.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τη σκεπάσει.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών