Αυτό σημαίνει ότι οι τρεις από τις τέσσερις πρώτες ομάδες της κανονικής περιόδου της Euroleague έχουν Έλληνα τεχνικό. Αν μη τι άλλο πρόκειται για μια ιστορική στιγμή για τους Έλληνες προπονητές, που επιβεβαιώνει το υψηλό επίπεδο τους.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΠΚ επιθυμεί να συγχαρεί και τους τρεις για την ως τώρα πορεία που έχουν με την ομάδα τους και τους εύχεται καλή συνέχεια.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών