Ο πρόεδρος του ΣΕΠΚ, μίλησε από τη σκοπιά του πρώην αθλητή, του προπονητή, αλλά και από αυτή του πατέρα, μοιράζοντας εμπειρίες και σκέψεις επί του λεπτού αυτού θέματος. Μίλησαν ακόμη ο πρόεδρος της ΕΣΚΑΝΑ, Ευάγγελος Λυμπεράτος και ο Χαράλαμπος Πέτρας, ψυχολόγος-ψυχοθεραπευτής.
Στην ημερίδα έδωσαν το παρών αρκετά παιδιά που έκαναν διάλογο με τους ομιλητές, εκφράζοντας ενδιαφέρουσες απορίες, που οδήγησαν σε μια εποικοδομητική συζήτηση.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών