Το Σεμινάριο ξεκινά στις15.30 με την ομιλία του Στέργιου Κουφού για την "επιθετική φιλοσοφία του Ρεθύμνου", ενώ στις 17.00 θα πάρει τη σκυτάλη ο Βασίλης Φραγκιάς με τις "ειδικές καταστάσεις". Τρίτος θα μιλήσει ο Αντρέα Τρινκιέρι στις 18.30 με τον "σχεδιασμό αγωνιστικού πλάνου και την οργάνωση της παρουσίασης βίντεο".
Μετά το τέλος των διαλέξεων θα γίνει η Γενική Συνέλευση του ΣΕΠΚ κι ο απολογισμός του Διοικητικού Συμβουλίου.
Γενικές Πληροφορίες
Ask the Coach
Πληροφορίες Μελών